Prima Pagina         Intrebari frecventeIntrebari frecvente   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   Grupuri de utilizatoriGrupuri de utilizatori   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   
Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private  
IntrareIntrare  
Campaign - cea mai cunoscuta revista de publicitate si media
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Publicitatea Radio si Presa Scrisa
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Joshua
MASTER Membru

Data inscrierii: 22 Oct 2001

MesajTrimis: Lun Iun 06, 2005 11:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

BTW: nu va mai ciondaniti pe locul de pe scena, ca e concesionat de Leo si Naumovici pana la premiul #5. DAAAAA?!?!?! Asa sa stiti!!!!

Josh
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
SEMANTIC
MASTER Membru

Data inscrierii: 22 Mar 2002

MesajTrimis: Lun Iun 06, 2005 11:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si cand te gandesti ca abonamentul la revista Campaign costa doar 50 lei ....noi, in comparatzie cu IMAGOO....merita
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
AdWizard
MASTER Membru

Data inscrierii: 29 Iul 2003

MesajTrimis: Lun Iun 06, 2005 11:22 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Joshua a scris:
BTW: nu va mai ciondaniti pe locul de pe scena, ca e concesionat de Leo si Naumovici pana la premiul #5. DAAAAA?!?!?! Asa sa stiti!!!!

...pai tocmai de-aia ne ciondanim!

....a dyslexic copywriter walks into a bra
AppleG5
Membru Plin

Data inscrierii: 02 Iun 2005

MesajTrimis: Lun Iun 06, 2005 12:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

S-o creada Naumovici ca va castiga la anul ... Poate la anul care vine peste vreo 20 de ani???
dacuBurebista
Membru Senior

Data inscrierii: 28 Ian 2005

MesajTrimis: Mar Iun 07, 2005 3:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ihim!.... cum sa nu....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdWizard
MASTER Membru

Data inscrierii: 29 Iul 2003

MesajTrimis: Mie Iun 08, 2005 9:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

apropo de campaign, ca de campaign vorbeam aici

eu am avut surpriza sa vad ca abia ieri au bagat in magazine revista care zace la mine pe birou de o saptamana ma asteptam la un interval mai mic intre lansare si aparitia pe piata, dar se pare ca m-am inselat
SEMANTIC
MASTER Membru

Data inscrierii: 22 Mar 2002

MesajTrimis: Mie Iun 08, 2005 9:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si care este prima ta impresie?
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Joshua
MASTER Membru

MesajTrimis: Mie Iun 08, 2005 9:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De unde tragem concluzia ca ai fost la lansare si n-ai spus nimic. Nici macar o vorbulitsa. Ai fi putut macar sa ne spui cum a fost mancarea, daca bautura a fost de ajuns pentru toata lumea, ce vedete au venit pe-acolo (si, mai ales, cu cine), cine si ce rochie / costum a purtat - fleacuri din acestea.

Josh
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
uic9999
MASTER Membru

Data inscrierii: 07 Iul 2004

MesajTrimis: Mie Iun 08, 2005 1:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Joshua a scris:
De unde tragem concluzia ca ai fost la lansare si n-ai spus nimic. Nici macar o vorbulitsa. Ai fi putut macar sa ne spui cum a fost mancarea, daca bautura a fost de ajuns pentru toata lumea, ce vedete au venit pe-acolo (si, mai ales, cu cine), cine si ce rochie / costum a purtat - fleacuri din acestea.

Din pacate, trebuia sa ajung si eu pe acolo, dar eram deja la munte. Plus ca a fost sambata. Cine face lansare sambata??
Va spuneam eu tot, ca barbatii oricum sunt laconici in prezentari. Nu-i asa, adwizard?
Joshua
MASTER Membru

MesajTrimis: Mie Iun 08, 2005 1:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uic9999 a scris:
... barbatii oricum sunt laconici in prezentari...

Depinde de subiect. Daca eram io acolo...

Josh
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Publicitatea Radio si Presa Scrisa Data este GMT + 2 Ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community