Prima Pagina         Intrebari frecventeIntrebari frecvente   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   Grupuri de utilizatoriGrupuri de utilizatori   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   
Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private  
IntrareIntrare  
BASESCU PRESEDINTE
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> AdIdeas
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cnimigean
MASTER Membru

Data inscrierii: 28 Aug 2003

MesajTrimis: Mie Dec 22, 2004 6:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

annnnna a scris:
pai... din cate am urmarit eu: campania lui Basescu a fost bazata pe atac la adresa lui Nastase, nimic clar despre ceea ce ar putea face. a lu' Nastase s-a bazat pe fapte (mincinoase sau nu, dar ...).

Au fost atacuri de ambele parti. Si'n plus nu poti fi sigura ca cele murdare au fost facute numai de PSDcrucePUR sau D.A.
annnnna a scris:
Printurile lui Basescu au fost inteligente, lucrate cu multa imaginatie, dar din punct de vedere artistic au lasat un pic de dorit (asimetrie ce deranja compozitia). in plus nu spuneau nimic nou.

Au fost mai compozite cele ale lui Nastase... dar cred ca a contat culoarea albastru care e mai "afectiva" decat portocaliu
annnnna a scris:
Plecand dimineata de acasa pentru a merge la munca, cu autobuzul, tot drumul, si pe dreapta si pe stanga, Nastase. "am facut..." "am realizat..." "am..." de toate. pana ajungeam la servici parca as fi urmarit un film. O campanie "insistenta", aproape convingatoare, as putea spune.

Campania insistenta doar pentru Romania lui Nastase!
annnnna a scris:
in discursuri Basescu mi s-a parut cam repezit. nu prea gandea inainte sa vorbeasca. "foarte de gasca", dar total neprezidential. de altfel. eu stiam ca IMAGINEA CONTEAZA, nu?

Tocmai repezeala lui gandita putin a fost un punct forte... spontaneitatea si usurinta cu care isi tinea discursurile nu ca si contracandidatu care spunea ca pe poeziile din generala ce'avea de spus!
Discovery
Membru Plin

Data inscrierii: 12 Iul 2005

MesajTrimis: Mar Iul 12, 2005 8:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

programul de guvernare nu corespunde cu campania.

ca si cum ai cumpara un produs care arata bine pe dinafara si cand deschizi cutia gasesti un produs mucegait , sobolani morti, si o mireasma de cadavru.

Guvernul actual este continutul cutiei.
Guvernul dupa anticipate va fi aceasi continut dar cu un alt ambalaj, mult mai jerpelit, asta daca nu intervenim noi.

Lasa ca avem sansa sa chemam OPC-ul si sa ii dam peste bot si peste chelie lui Basescu votand PSD. Ce as mai rade daca ar lua majoritatea PSD in coalitie cu alte partide, cred ca as rade cam asa "ha ha, ha ha ha".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Regele Pescar
MASTER Membru

Data inscrierii: 16 Ian 2004

MesajTrimis: Mar Iul 19, 2005 3:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rasul e sanatos intotdeauna, indiferent de motiv.
Regleaza tensiunea, colesterolul si glicemia.
c_dragomir
Membru Senior

Data inscrierii: 12 Feb 2003

MesajTrimis: Mie Iul 20, 2005 3:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rasul e acelasi )
Nu o sa vezi promisiunile unei campanii niciodata adeverite ... asa ca nu te pune cu politica ... accepta asa cum este si taxeaza peste 4 ani (sau nu vor fi 4? - nu sunt PSD-ist)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cnimigean
MASTER Membru

Data inscrierii: 28 Aug 2003

MesajTrimis: Mar Iul 26, 2005 3:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mama da' ce infocat eram cand am scris alea... s'acu nu mai dau doi bani grei!
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> AdIdeas Data este GMT + 2 Ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community