Prima Pagina         Intrebari frecventeIntrebari frecvente   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   Grupuri de utilizatoriGrupuri de utilizatori   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   
Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private  
IntrareIntrare  
As dorii si eu sa fac reclama unei firme ( SUBARU)
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Publicitatea Radio si Presa Scrisa
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
DanteIgor
MASTER Membru

Data inscrierii: 07 Sep 2004

MesajTrimis: Joi Sep 09, 2004 8:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Oricum vad k omul s-a retras.cel care a postat cu atata febrilitate si elan creativ!
Dar poate contactam noi Subaru si ii evidentiezi oferta, k poate le e rusine sa contacteze pe cineva!
As gandi si eu un print si/sau slogan!Dar nu ma intreba acum k nu sunt pregatit inca!unde o fi karma mea creativa?
cornell
Membru Senior

Data inscrierii: 06 Mar 2003

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2004 11:09 pm    Titlul subiectului: rushinica la gramatica Raspunde cu citat (quote)

rosu adrian esti un agramat!!!
exemplu: " si as dorii sa promovez marca"
mai invata sa scrii corect romaneste si dupa aia sa promovezi marci, nu de alta dar te faci de cacao....
De virgule nu iti mai spun nimic, oricum nu ai intelege nimic.

DanteIgor
MASTER Membru

Data inscrierii: 07 Sep 2004

MesajTrimis: Vin Sep 17, 2004 4:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cornell the ADpruteanu!era nevoie de putina gramatica in zona !pai da creatie, creatie dar totusi limba noastra-i o comoara !de ce sa ne batem joc si sa o terfelim in , bla bla!ati inteles oricum mesaju' de loc subliminal!
cu respect un anonim celebru (si asta e o figura de stil, procedeu numit?nu stiti?)
mirunescu
Membru Junior

Data inscrierii: 14 Mai 2005

MesajTrimis: Lun Sep 12, 2005 6:28 am    Titlul subiectului: nu cu ziaristi Raspunde cu citat (quote)

cu ziaristii nu e combinatie, ca nu-ti mai dau masina inapoi si te si pun sa le faci revizia
adik te santejeaza :p
hmmmhhh
aia cu accidentu e buna da e cam negative
ai putea sa incerci sa alergi hotii cu masina
sau sa doneze subaru una politiei ca aia care se ocupa cu kestii mai ilegale au audi si politia mioritica dacie..da' n-ar mai avea scuze
"am dat politiei un subaru. ca sa nu mai aiba scuze in prinsul infractorilor"
aberez
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Publicitatea Radio si Presa Scrisa Data este GMT + 2 Ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community