Prima Pagina         Intrebari frecventeIntrebari frecvente   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   Grupuri de utilizatoriGrupuri de utilizatori   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   
Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private  
IntrareIntrare  
Cosmote - Tipografia
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Bloopers
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
CraiovaFUN
Membru Junior

Data inscrierii: 07 Apr 2009

MesajTrimis: Mar Apr 07, 2009 2:21 pm    Titlul subiectului: Re: upss Raspunde cu citat (quote)

vipisv a scris:
oohooo si inca ce reclame va propun. Cred ca cele mai slabe de pina acum. De fapt e democratie, propun sa alegem una din trei reclame care merg si pe spot audio. Sa le comentam in cele doua variante - audio shi video. Prima este reclama la "Dero chef de vacanta{", ultima reclama dela "Golden Braun" si a III a propunere se refera la spotul " Descopera Rominia". sa o alegem pe cea mai ciudata si sa o criticam cum se cuvine. de acord?
Sa aveti o zi buna shi logica!
Merci admin. pentru aprecieri. Sper sa-mi dezvolt spiritul critic si sa ma perfectionez pe parcurs, pentru ca sincer sunt inca multe, foarte multe lucruri care nu-mi plac in publicitatea romineasca si vreau sa incer sa le schimb. Toate la timpul lor.
Daniel

Subscriu.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Bloopers Data este GMT + 2 Ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community