Prima Pagina         Intrebari frecventeIntrebari frecvente   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   Grupuri de utilizatoriGrupuri de utilizatori   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   
Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private  
IntrareIntrare  
Vaccinarea copiilor

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Modalitati de promovare
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
zZIoanaZz
Membru Junior

Data inscrierii: 12 Iun 2016

MesajTrimis: Dum Iun 12, 2016 11:23 am    Titlul subiectului: Vaccinarea copiilor Raspunde cu citat (quote)

Salutari! Daca aveti 15 min libere, am rugamintea sa completati acest chestionar despre vaccinarea copiilor. Este pentru lucrarea mea de licenta. Multumesc!
https://docs.google.com/forms/d/1dzNpIBddeSWuQ9kEjSBWtu4uTuAz_fPzJ9Qwsz034Rs/viewform
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
RadioClick
Membru Plin

Data inscrierii: 05 Feb 2015

MesajTrimis: Mie Iun 07, 2017 3:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu cred ca ar trebui sa ramana OBLIGATORIE
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
cronoslord
Membru Junior

Data inscrierii: 06 Sep 2017

MesajTrimis: Mie Sep 06, 2017 11:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu poti spune pur si simplu "ar trebui sa ramana obligatorie". Eu cred ca ar trebui ca statul sa ofere niste garantii, niste dovezi, studii etc ...Daca la un moment dat apare o "greseala" ca in alimentatie in care nu stiu ce toxina e descoperita si sunt retrase alimentele respective.

Nu stiu cati ar prefera sa vina cineva si sa spuna ca vaccinurile respective au o problema ... facem altele. Inainte erau cercetatorii romani cei care "garantau" acum vaccinurile sunt o marfa din tari occidentale.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Modalitati de promovare Data este GMT + 2 Ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community