Prima Pagina         Intrebari frecventeIntrebari frecvente   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   Grupuri de utilizatoriGrupuri de utilizatori   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   
Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private  
IntrareIntrare  
campanie RCA

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Publicitatea Radio si Presa Scrisa
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Regele Pescar
MASTER Membru

Data inscrierii: 16 Ian 2004

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2004 10:26 am    Titlul subiectului: campanie RCA Raspunde cu citat (quote)

Nu pot sa suport vocea aia din campania AGI...artificiala, aroganta si ironica ...plus ca ideea spotului e prafuita rau (unde fuge lumea / sa-si faca asigurare / sa se dea cate una, sa ajunga la toti).
Oribil spot.
Daca as fi avut RCA la aia, m-as fi dus sa-l anulez

sa nu mai vorbesc de pseudo-lautarul ala afon si cu vocea in schimbare care vinde RCA pentru ASIROM
Joshua
MASTER Membru

Data inscrierii: 22 Oct 2001

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2004 10:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca pe printul asirom cu acordeonul n-ar scrie... Asirom, as putea sa jur ca e print Connex. Conceptie, asezarea in pagina, format text, banda alba transparenta pe fundal text, toate sunt elemente ce fac inconfundabile printurile Connex.

Josh
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Regele Pescar
MASTER Membru

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2004 10:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

oricum, e de prost gust.
daca ar veni unul de ala la mine, cand sunt la bere, si m-ar intreba " sefu', dai ceva la baiatu'?" , ar vedea el ce ar primi...pe spinare ...

poi cum sa-mi asigur eu masina la o soc de asig cu directori care aproba asemenea minuni ?
Administrator
Staff

Data inscrierii: 10 Sep 2001

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2004 7:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Desi nu pot sa spun ca spotul mi-a placut foarte tare, ieri dimineata la servici tot asta cantam ... o fi ceva totusi in muzica spotului
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
cnimigean
MASTER Membru

Data inscrierii: 28 Aug 2003

MesajTrimis: Sam Iul 03, 2004 3:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Jalnic spot. Nu ar trebui comentat in nici un fel.
Mai tari au fost spoturile din iarna din domeniul RCA.
Vi le mai amintiti?
Caci eu momentan nu... dar tin minte ca au fost mult mai reusite!
Regele Pescar
MASTER Membru

MesajTrimis: Dum Iul 11, 2004 9:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da, asa e...alea erau cu ceva vrajitoare, parca..
ealteu
Membru Plin

Data inscrierii: 01 Ian 2006

MesajTrimis: Mar Ian 31, 2006 4:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca imi aduc bine aminte era cu o vrajitoare care descanteca pentru concursul rca
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Publicitatea Radio si Presa Scrisa Data este GMT + 2 Ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community