Prima Pagina         Intrebari frecventeIntrebari frecvente   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   Grupuri de utilizatoriGrupuri de utilizatori   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   
Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private  
IntrareIntrare  
CUM AR FI SA INCERCAM SA PROMOVAM ROMANIA !
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> AdIdeas
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
annnnna
MASTER Membru

Data inscrierii: 29 Ian 2004

MesajTrimis: Vin Oct 22, 2004 12:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

voi vorbiti serios?!?
chiar nu vedeti nimic frumos in romania?

poate nu oamenii, despre care se pot spune multe dar nimic de bine. dar locurile merita vizitate.
si chiar si oamenii devin "oameni" daca stiu ca de pe urma vizitatorilor scot ceva banet.
dar locurile chiar merita! nu ma refer la bucuresti. fara suparare dar bucurestiul este de-a dreptul "jegos" si neatractiv. dar sunt orase curate si frumoase (cum ar fi pitestiul - si sunt chiar mandra!! sa pot spune asta), ca sa nu mai vorbim de orase cu istorie (sighisoara), orase cu traditii etc.
iar natura este incantatoare oriunde te-ai duce. ati scos capul pe geam? ati vazut ce culori are toamna asta? mai atractiv turistic decat culoarea eu nu cunosc nimic.
VE
MASTER Membru

Data inscrierii: 07 Sep 2004

MesajTrimis: Vin Oct 22, 2004 1:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

scuza-ma ca ma bag , da nu cred ca iese de-o campanie prea reusita daca marjezi asa sec pe caracteristicile respectiv enumerate: mai avem si oarase curate, oamenii se pot indrepta, daca spaguiesti ai sansa sa se rezolve cat de cat ceva....

Desi daca stau sa ma gandesc am vazut un print misto odata, care promova orasul NY.
poza era clasica pt NY noaptea, iar textulceva de genul: "1100 less murders last year. Visit NY"
Ash
MASTER Membru

Data inscrierii: 18 Mai 2004

MesajTrimis: Vin Oct 22, 2004 1:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cnimigean a scris:
Valorile Romaniei?!?...

- toate coardele vocale care au un pic de cur si-o tzatza tzeapana... ajung mari interprete de muzica usoara, castiga mai mult decat salariul net minim de vreo 30 de ori intr-un concert si nu platesc impozite...
- toate coardele vocale dupa ce canta isi gasesc locuri in televiziune si ne sufoca cu tot felul de glume proaste, rasuflate, clisee de prost gust...
- cel mai vandut cotidian national este unul ca Libertatea...
- jucatorii de fotbal au ca hobby fotbalul si printre sedintele la pensat, stilist si vreo 2 femei de scos in oras isi gasesc timp si pentru a face un antremanent...
- se fac campanii publicitare sociale cica cu scopul clar de a scoate de pe urma lor bani si eventual un premiu...
- exista un om ca Gigi Becali care este unul dintre cei mai mediatizati oameni...

lista e mai lunga dar m-am plictisit...

Unde-s valorile?

valoarea mea, valoarea mea...
nu e copy-ul meu, dar altu mai bun nu am

ps: noi suntem rumuni, voi?
MASTER Membru

MesajTrimis: Vin Oct 22, 2004 3:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Annnnna esti din Pitesti?
VE
MASTER Membru

MesajTrimis: Vin Oct 22, 2004 3:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poate o fi, o fi din Romania : Ana de Romania
SEMANTIC
MASTER Membru

Data inscrierii: 22 Mar 2002

MesajTrimis: Vin Oct 22, 2004 3:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

de Peles
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
cnimigean
MASTER Membru

Data inscrierii: 28 Aug 2003

MesajTrimis: Vin Oct 22, 2004 4:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...daca Ana are mere atunci e din Pitesti! De acolo mananc eu cele mai bune mere!
Ash
MASTER Membru

MesajTrimis: Vin Oct 22, 2004 5:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

annnnna are mure, de acolo de unde vine.
dar de mere nu stiu sa fi auzit, poate de bere!
MASTER Membru

MesajTrimis: Vin Oct 22, 2004 5:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dar ce Ana are taraba in Obor si vinde mere si mure cu strigaturi outdoor?

Ash
MASTER Membru

MesajTrimis: Vin Oct 22, 2004 6:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mah oameni buni, io zic sa incercam si noi ca multi alti o promovare... poate cine stie?
Romania, unica si neasemuita tara a povestilor. asha sa fie oare?
ca la povesti, deh... nu ne intrece nimeni, parerea mea.
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> AdIdeas Data este GMT + 2 Ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatoare
Pagina 7 din 9

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community