Prima Pagina         Intrebari frecventeIntrebari frecvente   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   Grupuri de utilizatoriGrupuri de utilizatori   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   
Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private  
IntrareIntrare  
Romtelecom promoveaza pirateria audio si video
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Publicitatea Radio si Presa Scrisa
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
BUFON
Membru Junior

Data inscrierii: 17 Ian 2006

MesajTrimis: Mar Ian 17, 2006 12:48 am    Titlul subiectului: la subiect Raspunde cu citat (quote)

Eu cred ca exagerati.Netul insusi stimuleaza pirateria.Acum sa nu il mai folosim? De ce nu luati in calcul si faptul ca exista site-uri de unde poti face download platind online?Sau poti sa downloadezi programe care sunt gratuite? Daca vrem sa fim carcotasi atunci ne putem lega de multe...
cnimigean
MASTER Membru

Data inscrierii: 28 Aug 2003

MesajTrimis: Mar Ian 17, 2006 5:01 am    Titlul subiectului: Re: la subiect Raspunde cu citat (quote)

BUFON a scris:
Netul insusi stimuleaza pirateria.

Mai mult sau mai putin intentionat. Si cred ca mai putin.
Netu' e ca o masina cu ushile deschise si cheia in contact in parcare la 3 dimineata cu nimeni in jur. Ce faci?
BUFON
Membru Junior

Data inscrierii: 17 Ian 2006

MesajTrimis: Mar Ian 17, 2006 8:15 pm    Titlul subiectului: Re: la subiect Raspunde cu citat (quote)

cnimigean a scris:
BUFON a scris:
Netul insusi stimuleaza pirateria.

Mai mult sau mai putin intentionat. Si cred ca mai putin.

asa si romtelecomul, sigur mai putin sau neintentionat
cnimigean
MASTER Membru

Data inscrierii: 28 Aug 2003

MesajTrimis: Joi Ian 19, 2006 5:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Romtelecomul pierde teren in fata noilor firme de telecomunicatie si probabil asta era una din bifele din planul strategic pentru pastrare a fraierilor care platesc 30 de lei sau cat s'a mai facut un abonament... si n'au nici o gratuitate, nimic!!!
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Publicitatea Radio si Presa Scrisa Data este GMT + 2 Ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community