Prima Pagina         Intrebari frecventeIntrebari frecvente   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   Grupuri de utilizatoriGrupuri de utilizatori   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   
Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private  
IntrareIntrare  
publicitatea in reviste in format electronic
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Publicitatea Radio si Presa Scrisa
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
maux
Membru Plin

Data inscrierii: 11 Noi 2005

MesajTrimis: Mar Ian 17, 2006 9:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

spor la bani
sa ne anunti si pe noi cand apare primul numar
cnimigean
MASTER Membru

Data inscrierii: 28 Aug 2003

MesajTrimis: Joi Ian 19, 2006 5:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si eu fac parte din cadrul unei asociatii care'si va da drumu' pe net in zilele ce urmeaza a primului numar a unei reviste de natura urbana. Ureaza'mi si mie spor la oameni care sa se trezeasca si sa trezeasca si pe altii... nu la bani, ca'i beau si merg la femei cu ei!
maux
Membru Plin

Data inscrierii: 11 Noi 2005

MesajTrimis: Joi Ian 19, 2006 5:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

spor la oameni, ca cetateni sunt multi

spor si la bani ca sa ai cand te trezesti si tu )
ealteu
Membru Plin

Data inscrierii: 01 Ian 2006

MesajTrimis: Joi Ian 19, 2006 9:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

spuneai ca lansezi si tu o rezista pe net. planuiesti si tu sa ai spatiu destinat publicitatii? te intreb pentru ca nu am reusit sa gasesc informatiile de care am nevoie. am contatctat cateva persoane in acest sens, dar nu am primit nici un raspuns. sper ca ma poti ajuta tu cu informatiile pe care le ai

Totul incepe cu o viziune!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
cnimigean
MASTER Membru

MesajTrimis: Vin Ian 20, 2006 10:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tu vrei sa scoti si bani din asta?!
ealteu
Membru Plin

MesajTrimis: Vin Ian 20, 2006 11:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pui intrebarea de parca ar fi ceva rau. de ce nu? conteaza la ce folosesti banii pe care ii scoti din publicitate. revista apare intr-un format sau altul de ceva vreme. iar acum ca ma gandesc la o restructurare a ei vreau sa includ si publicitate din care sa iasa si bani (care urmeaza sa fie folositi in derularea proiectelor si la acoperirea cheltuielilor de intretinere)
cnimigean
MASTER Membru

MesajTrimis: Sam Ian 21, 2006 1:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu credeam ca vrei sa faci un bine. Altruist. Campanii de caritate. Numa' la bani va sta gandul. Tztz. Fiti mai buni. Beti mai putina apa minerala ca baloneaza si ganditi fara zgārie nori.
ealteu
Membru Plin

MesajTrimis: Sam Ian 21, 2006 9:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

fa tu un bine fara bani... si cui sa fac un bine? firmelor carora le-as face publicitate pe gratis? :p

PS ganditi cu zgarienori
cnimigean
MASTER Membru

MesajTrimis: Dum Ian 22, 2006 6:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se poate bine fara bani. Firmelor care respecta omul ce vrea bine fara sa scoata bani pentru a'si lua casa si masina.... pentru asta extsiat facultati, joburi monotone si afaceri cu femei/tigari si ciocolata cu marmote!
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum AdAcademy -> Publicitatea Radio si Presa Scrisa Data este GMT + 2 Ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community